Private Labelİsteğiniz doğrultusunda sizin kendi markanız için ürün üretebiliyoruz. Böylece siz de kaliteli ve çevreci ürünleri uygun fiyata müşterilerinize ulaştırabiliyorsunuz.

Formüller, Etiketler, Paketler Hepsi bizim üretim kapasitemize aittir.

Özel markalı (private label) ürün taleplerinizi isteklerinizi karşılayacak şekilde değerlendiriyor ve istediğiniz ürünleri size tamamen bitmiş bir şekilde sunuyoruz. Tam donanımlı laboratuvarımızda istediğiniz bütün temizlik,kozmetik,parfüm ,kişisel bakım ve türevi  ürünlerini sizin için geliştirebiliyoruz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçip ne istediğinizi söylemek. Size sadece ürünü müşterilerinize ulaştırmak kalıyor.

Satış ve Satış Sonrası Destek, Özel Formülasyon Ürünler,Geniş Ürün Yelpazesi  ve Alanında Uzman Yetkililer ile KALİTEYİ Sizin İçin Geliştiriyoruz.

Akerman Kozmetik, Private Label Projelerinde müşterilerine hizmet vermeye hazır. Tasarım aşamasının başlangıcından ve koku kararından nihai ürünlerin sevkiyatına kadar olan büyük tecrübemizle anahtar teslimi projeler için ortağınızız.


Ar-Ge

Ar-Ge

En son araştırma sonuçlarını ve trendleri kendi laboratuvarımızda kullanıyoruz ve müşterilerimize sürekli olarak uluslararası izleme yapan uzmanlarımızın yardımıyla benzersiz bir geliştirme geçmişi sağlıyoruz.

Parametrelerimizin kimliğini ve geliştirme fikirlerini gizli tutmak, uzun vadeli işbirliğinin ve büyüyen bir müşteri tabanının güvencesidir! Ekibimiz, kozmetik kimyası, formülasyonlar, üretim, paketleme konularında geniş bir geçmişe sahip endüstri uzmanlarından oluşmaktadır.


Koku

Çok çeşitli kokularımız var ve en iyi kalitede parfüm yağları ve spreyleri sunuyoruz.

Özelleştirme mevcut herhangi bir formülde mevcuttur veya gereksinimlerinizi karşılamak için tamamen yeni bir formülasyon geliştirilebilir.

Bugünün yarın trendinin ne olacağını bilerek, bölgenize uygun formül ve kokuları önerebiliriz.

Bize parametrelerin ne olduğunu söyleyin, size kalite, miktar ve fiyatlandırma gereksinimleri için en uygun çözümü sunalım.


Koku
Ambalajlama

Ambalajlama

Tasarım ve işlevin mükemmel bir

birleşimi ... Ürün özelliklerinin yaratılmasından bireysel ambalaj tasarımına kadar uzmanlar ve Ar-Ge departmanı tarafından sağlanır.

Size şişelerin herhangi bir malzeme ve şeklinden, kutu, stant ve kartonlara kadar birçok seçenek sunabiliriz.

Ürün geliştirme sürecinin her aşamasında tavsiyelerimize güvenebilirsiniz.


Baştan Sona Hizmetimiz

1-) Planlama ve danışma

2-) Proje gelişimi

3-) Kıyaslama analizi

4-) Fizibilite analizi

5-) Numune imalatı

6-) Nihai Üretim

Baştan Sona Hizmetimiz

 
belgelerimiz
belgelerimiz
belgelerimiz
belgelerimiz
belgelerimiz