Ağız ve Diş Bakımı ÜrünleriDiş Macunu üretimini istenilen ölçütlerde lamine tüpe yada köpük formda istenilen ambalajlara uygun üretim yapılabilmektedir.

Diş Macunlarımız; özel Formülasyon  yani  İçeriğinde, Misvak, Zencefil ve Adaçayı Extraktları kulanılarak zenginleştirilmiştir. Ürün İçerisinde boyar madde, alkol ve paraben, koruyucular kullanılmadan natural olarak üretime alınmıştır.

Ürünlerimiz Helal üretim standartlarına uygun üretilmektedir.

Öncelikle üretilecek olan ürün için aşağıdaki kriterleri belirlemiş olmak, fiyatlama ve üretilebilirlik sürecinde daha net sonuçlar alınmasında büyük rol oynayacaktır ;

Ürün İçeriği : Ürün içeriği en önemli kısımdır. Farklı varyasyonlar yaratmak veya özel hammaddeler kullanmak mümkündür. Birkaç farklı örnek vermek gerekirse ; Standart Formül, Bitkisel İçerikli, Nano Partiküllü, Organik sertifikalı veya daha spesifik amaçlar için kullanılan özel hammaddeler içeren bir formülasyon gibi..

Ürün Hacmi : Firmamız makine parkuru sayesinde 15 ml ile 150 ml arasında farklı hacimlerde üretim yapabilmektedir. Ancak ambalaj maliyetlerinin daha net oluşabilmesi için üretilecek ürünün hangi hacimde (kaç ml ?) olacağına karar vermek önem taşımaktadır. Unutulmamalıdır ki, hacim ile ağırlık ölçüleri aynı değildir. Örneğin, 100 ml bir diş macunu 100 gr olabileceği gibi, 160 gr da olabilir. Dolayısı ile ürünün boyutunu hacim olarak belirlemek en doğru seçenektir.

Ürün Miktarı : Üretilecek ürün miktarı maliyeti doğrudan etkileyen faktördür. 10.000 adetlik üretim ile 100.000 adetlik üretim arasında maliyet açısından oldukça fark olacaktır.

MİSDENT BİTKİ ÖZLÜ DİŞ MACUNU

MİSDENT Bitki Özlü Diş Macunu; özel Formülasyona sahiptir. İçeriğinde, Misvak, Zencefil ve Adaçayı Extraktları kulanılarak zenginleştirilmiştir. Ürün İçerisinde boyar madde, alkol ve paraben kullanılmadan natural olarak üretime alınmıştır.

MİSDENT Bitki Özlü Diş Macunu; özel Formülasyona sahiptir. 

İçeriğinde, Misvak, Zencefil ve Adaçayı Extraktları kulanılarak zenginleştirilmiştir. Ürün İçerisinde boyar madde, alkol ve paraben kullanılmadan natural olarak üretime alınmıştır.


 
belgelerimiz
belgelerimiz
belgelerimiz
belgelerimiz
belgelerimiz