Ar-GeAKERMAN KOZMETİK olarak AR-GE hizmetlerimiz;


AR-GE Laboratuvarlarımız Kozmetik, Dermokozmetik, Ev Bakım  ve  Koku alanında faaliyet gösteren bir laboratuvarıdır. Bünyemizde kimyagerlerimiz  ve değişik meslek gruplarından uzmanlar bulunmaktadır.


AKERMAN KOZMETİK olarak tesisimizde sağladığımız, Üretim, Dolum, Paketleme Hizmetleri ;


İstanbul’da bulunan tesisimiz  Avrupa  GMP standartlarına göre kurulmuş olup; bünyemizde günlük 2000LT üretim kapasitesine kadar üretim yapabilen çeşitli büyüklüklerde homojenizatörler bulunmaktadır. Üretim ekipmanlarının tamamı kapalı sistem, sıcak ve soğuk ürün üretimi yapabilen, 316 çelikten imal edilmiş, sağlık bakanlığı ve GMP standartlarına uygundur.


Bitmiş ürün çeşitlerimiz arasında, Saç bakım ürünleri, Cilt bakım ürünleri, Bebek bakım ürünleri, Ağız bakım ürünleri, Diş bakım ürünleri, Deterjan ,Koku grubu ve Dermo kozmetik ürünler bulunmaktadır.


Akerman Kozmetik olarak; Bitkisel Ekstrakt ve içerikleri inceleyerek, değerlendiriyoruz.


AR-GE Laboratuvarımızda çeşitce fazla bitkiyi inceliyor ve  aralarında en aktif ve etkili olanlarla çalışmalar yapıyoruz.


Özel analizleri yapılan bitkisel ekstrakt  ve uçucu yağları size sunarak, üretmiş olduğumuz ürünlerde en yüksek kaliteyi hedeflemekteyiz.


 
belgelerimiz
belgelerimiz
belgelerimiz
belgelerimiz
belgelerimiz