Akerman Kimya olarak özel konseptler ve çözümler üretiyoruz. Private Label Fason Duş Jeli, Sıvı Sabun  ve  Tüm Köpük Formatlı özel ürün üretimi için bizi arayınız. Aynı zamanda Private Label Cosmetics’in geliştirilmesinde ve üretiminde, sosyal sorumluluğumuzu taşıyoruz. Müşterilerimizin pazar başarısını ve cirolarını optimize etmeye odaklanan en yeni teknikleri, teknolojileri ve bilgiyi kullanıyoruz.

Müşterilerimizle yakın işbirliği içinde, yeni kavramların geliştirilmesi üzerinde çalışıyoruz ve yeni uluslararası trendlere cevap veren kozmetik ürünleri ve ürün çeşitliliği önerileri sunuyoruz. Uzman ekiplerimiz mümkün olan en iyi konsept ve ürünleri elde etmek için birlikte çalışmaktadır.

BAYANLARA ÖZEL DUŞ JELİ
İçeriğindeki Özel Duble Bitki Kompleksi; Şerbetci otu, Ökse Otu, Bahçe Nanesi, Ada Çayı, Papaya,Soğan,Batı Mazısı, Limon,Bayberry Meyvesi,Alman Papatyası,Beyaz Acı Bakla ve At Kestanesi sayesinde cildinizi nazikçe temizler,vücuttaki tüylerin daha geç sürede çıkmasına, vücudun daha sıkı görünüp şekillenmesine yardımcı olur.Mükemmel Esansı, Dağ Eteklerinde Yetişen Bitkilerin gücü, Gliserin ve Coco Ağacı özleri ile zenginleştirilmiş çok özel formülğü sayesinde cildinizi narince temizlerken ferah bir duş keyfini size fazlasıyla sunar.
 
BİTKİ KOMPLEXİ KATKILI &ERKEKLERE ÖZEL NATURAL DUŞ JELİ 
İçeriğindeki Özel Bitki Kompleksi;Gingseng ve Aloe Vera sayesinde cildinizi nazikçe temizler ve ferahlık hissi verir.Erkeke kullanımına uygun özel seçilen esansı, dağ eteklerinde yetişen bitkilerin gücü, Gliserin ve Coco Ağacı Özleriyle zenginleştirilmiş çok özel formülğ sayesinde cildinizi narince temizlerken, ferah bir duş keyfini size fazlasıyla sunar.... SADECE ERKEKLERE ÖZEL...
 
MİSS FEMİ MAKYAJ TEMİZLEME SÜTÜ
KAMPANYALI SABUNUM GÜZELLİK KÖPÜĞÜ SET

SABUNUM CİLT BEYAZLATICI KÖP.
Organik Bitki Komplexi;Aynısefa çiçeği, Buğday,Nar çekirdeği ve yulaftan oluşan,cilt üzerinde sakinleştirici, renk düzenleyici,antiseptik etkiye sahip bitkilerdir.SABUNUM Natural Temizleme Köpüğü;Doğal Bitki Kompleksi,Gliserin ve Coco Ağacı Özleri ile zenginleştirilmiş Özel Formülü sayesinde cildinizi temizlerken, ışıltılı bir renk, ipeksi bir his uyandırır.
 
SABUNUM NATURAL CİLT BEYAZLATMA ETK. LÜX KÖP.
HİJY-X  İNTİMATE KÖPÜK
 
SABUNUM GENÇLİK&GÜZELLİK 
İçeriğindeki Özel Bitki Komplexi; At kestanesi, Aloe-Vera, Arga Extraktı, Shee Butter,
Üzüm Çekirdeği, Buğday ve Yulaftan oluşan SABUNUM Organik Temizleme Köpüğü;
cildinize ipeksi bir yumuşaklık kazandırır,canlandırır, güzelleştirir. Mükemmel esansı,dağ eteklerinde yetişen bitkilerin gücü, Gliserin ve Coco Ağacı Özleri ile zenginleştirilmiş çok özel formülü sayesinde cildinizi narince temizlerken, gençliğin en hassas dokunuşlarını cildinize yansıtır.
 
YEDEK BITTIM & ARDIÇ KÖPÜK
Bıttım ve Ardıç ; mantar, egzama, sedef, sivilce, akne, yağlı ciltlerde oluşan aşırı yağlanma gibi cilt rahatsızlıklarında oldukça etkin rol oynayan çok özel bitkilerdir..SABUNUM Natural Temizleme Köpüğü; Bıttım Extraktı, Ardıç Extraktı, Bitkisel Gliserin ve zenginleştirilmiş çok Özel Formülü sayesinde cildinizi temizlerken, ipeksi bir his uyandırır.